Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-

▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
▶Какво ново?
Latest topics
▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com

12.07-18.07

Предишната тема Следващата тема Go down

12.07-18.07

Писане by James Gordon Bennett on Вто Юли 13, 2010 5:27 am

Bellatrix Black:

Понеделник:
Ще превали, но преди това слънцето ще огрее всичко и всички. Към обяд облаците ще помрачат деня и силен на места дъжд ще полее градините ви. Вечерта се очаква да бъде хладна, но превалявания се предлопага да няма.
Вторник:
Девня ще е изненадващо слънчев, но не и топъл. Затова за новаците ще е най-добре да останат по стаите си и да поспят. Очаква се преди залез слънце да превали леко, но не е сигурно. Вечерта отново ще бъде облачна и прохладна, с по-голяма вероятност за валежи.
Сряда:
Слънчево, но не топло. Ето това ви очаква през деня, валежи ще има, но не и сериозни. Изглежда времето се забвлява като ни гледа как се чудим какво да си облечем, за да не ни е топло, а после студено. Вечерта най-добре си вземете връхна дреха, защото ви гарантирам дъждовно, но топло време.
Четвъртък:
Този път нещата ще се обърнат и през деня ще превалява и то доста сериозно. Затова не се притеснявайте ако закъснеете докато сте извън училището, слънцето няма да ви попречи, по простата причина, че на него облаците ще му пречат достатъчно. Вечерта луната ще грее с пълна сила и няма да бъде скрита зад нито едно облаче.
Петък:
Дъжд и пак дъжд. Това е главната прогноза за този ден, но времето е много променливо, затова ако излизате през деня бъдете близо до училището. Вероятността слънцето да се покаже е голяма. Вечерта отново ще превали, но с малки капки, което по-скоро ще увеличи ефекта на сребристото лунно сияние

““I can’t tell you what it really is
I can only tell you what it feels like”
I can’t breathe but i still fight while i can fight
as long as the wrong feels right it’s like i’m in flight
high off of love drunk from my hate
James Gordon Bennett
Админ
Админ

Брой мнения : 859

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото