Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-

▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
▶Какво ново?
Latest topics
▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com

Конюшните

Страница 1 от 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Конюшните

Писане by Ellen Scott on Чет Юни 24, 2010 8:18 am

Те представляваха голямо и широко помещение с много вратички до които имаше наредени тухлички. Всеки кон си имаше свой раздел и съответно учениците отговаряха за него и за чистотата му. Трети курс започваха от чистене на конюшните, а след това ако се бяха справили добре започваха своето обучение по езда. Този пост винаги се заемаше от строг, но справедлив учител.

Ерик Найт
Ellen Scott
Moderators
Moderators

Брой мнения : 523

http://st-vladimirs-academy.forum-nation.com/portal.htm

Върнете се в началото Go down

Re: Конюшните

Писане by Ли Монгомъри on Съб Юли 03, 2010 12:46 am

С Мелиса излязохме от библиотеката и бързо дойдохм тук. Аз се запътих навътре и затърсих един точно определен кон. Отдавна не бях яздила и щеше да ми трябва време отново да свикна да седя върхо гърба на кон.
- От кога яздиш? - попитах Мелиса, която беше някъде зад мен. Не се обърнах към нея, защото продължавах да оглеждам конете.
Ли Монгомъри

Брой мнения : 131

http://st-vladimirs-academy.forum-nation.com/index.htm

Писане by Ellen Scott on Съб Юли 03, 2010 1:02 am

Май не беше много добра идея да излизаме извън училището в тази жега, но не го предвидих.
- От дете. Много обичам конете. - потърсих с поглед черният си кон - Шадоу и тогава го открих. Отдавна не се бях занимавала с него. Очите ми засияха и се усмихнах широко. Погалих го нежно по муцунката.
- Ами ти? - обърнах се към Ли. - От кога яздиш?
Ellen Scott
Moderators
Moderators

Писане by Ли Монгомъри on Съб Юли 03, 2010 1:07 am

- От както дойдох тук. - засмях се. - Всеки път, когато минавах от тук ми се искаше да мога да яздя и накрая се реших да се науча.
Видях белия кон, на когото за първи път се качих. Бяхме станали големи приятели, но той така и не стана мой.
- Здравей, приятелче. - поздравих го. След това влязох при него и започнах да го галя по шията-много обичаше така. - Липсвах ли ти? - коня изцвили в отговор. После се обърнах към Мел. - Имаш ли котка?
Ли Монгомъри

Брой мнения : 131

http://st-vladimirs-academy.forum-nation.com/index.htm

Писане by Ellen Scott on Съб Юли 03, 2010 1:23 am

Леле! Съвсем бях забравила за Маги!
- Не. Имам куче - Маги. И съвсем забравих за нея. Ами ти? - попитах.
Отново погалих Шадоу и погледнах към коня на Ли.
- Красив е. - казах и се усмихнах. - Май не се предсавих много добре в библиотеката.
Щом пояздихме малко с Ли се разделихме и аз поех към стаята си, за да нахраня кучето, да оправя нещата с Антония, ако е там и да изчакам Джеймс да ми се обади.
Ellen Scott
Moderators
Moderators

Писане by Нала Брендън on Чет Сеп 02, 2010 7:44 am

Бях се замислила за зеленото часовикоподобно нещо си което беше на ръката ми...
Скоро заблязах че съм влязла в конюшните...миризмата беше супер хубава...Ппродължих докато видях голяма черна кобила която се беше втренчила в мен.Сините и очи бяха много големи и чуствителни..забелязах в гъстата и грива до земята една бележка.Повдигнах леко гривата на коня и я взех.Беше нежно завързана за един от кичурите.На нея пишеше:

За Нала Брендън

Скъпа Нала,
Тази кобила я открихме сутринта до стаята ти.
Душеше бясно и ние и закачихме тази бележка.
Казахме и че си в Дома на Ноща,Тулса.
Колкото и да е странно тя препусна на там....
Да знаеш че е Арабска кобила-мустанг....

Целувки и всичко най-добро,с обич:
Цялото семейство
Погалих кобилата и влязох в отделението.Изчистих и яслата и и сложих сено както и бях със маратонкие,дънките,блузката и черният суичър.Взех чесалото и започнах да я реша.Сресах гъстите и дълги до земята грива и опашка.Изведнъж взе да ме души,да души гърба си.....И тогава ми просветна.Докоснах я леко и осъзнах че иска да я яздя.Докоснах я втори път и разбрах че не иска седло и юзда....Яхнах се на нея.Бях отворила вратата и и казах да тръгне напред и че ще потренираме.
Нала Брендън
Въздушен елемент
Въздушен елемент

Брой мнения : 136

Писане by Кристофър Фернандес on Чет Сеп 02, 2010 10:47 pm

Бях започнал да претърсвам конюшните. Тук винаги се намираше по някой новак, които търсеше усамотение.
Нощта стана тягостна и злокобна. По дяволите, защо всичко се случи точно в момента, в който щях да й призная! Ядосах се и ударих една греда. Няколко коня изцвилиха, а малко по-надолу чух и момичешки глас.
Затичах се натам и хванах юздите на коня, които бях изплашил. Погалих го нежно по челото и поглегнах към момичето.
- Какво правиш тук? Това място не е безопасно! Трябва веднага да се прибереш в Дома!
Не я изчаках да ми каже нещо, а най-безцеремонно я хванах за кръста и я свалих от коня. Хванах го за поводите и го прибрах в конюшната като свалих седлото и всичко останало.Не й оставих време да протестира и я хванах за ръката повеждайки я към Дома. По извитата спирала разбрах, че бе от трети курс за това се насочих натам.
Кристофър Фернандес
Син на Еребус
Син на Еребус

Брой мнения : 395

Писане by Stefán Jacobs on Пет Окт 01, 2010 11:05 pm

Беше ми скучно затова реших да отида при Дейв. Влязох в конюшните и се надочих към него. Хванах юздите и го погалих.
- Здравей мъниче. Извинявай че не идвам много често тук. - Прегърнах го нежно затвяряйки очите си. Не бях много на себе си. Истоята с Мери.. Сега и сестра ми знае че съм вампир... Това ми доиде малко в повечно. Дори заради тъпата й съквартирантка не можах да поговоря с нея на спокоиствие.
Stefán Jacobs
Земен елемент
Земен елемент

Брой мнения : 170

http://www.vampirefreaks.com/xXxRaWrDennisxXx

Писане by ???? on Съб Окт 02, 2010 1:00 am

След като напуснах таванските помещения, оставяйки момичето да тренира на спокойствие, се насочих към двора на училището. Имах нужда да се разходя на въздух без значение дали има нещо, което дебне навън. А и не ме беше страх, можех и да се защитавам. Хм.
Вървях бавно по не до там гладката земна повърхност и докато се наслъждавах на нощния изглед на припродата, под сребирстата светлина на луната, случайно достигнах конюшните на училището.
Тъкмо мислех да вляза вътре и да се насладя на красотата и елегантността на конете когато от едната конюшня излезе мъж, който държеше юздите на изящен бял кон. Той крачеше гордо-гордо, а след себе си оставяше следи от копита и тихо потропване.
По устните ми плъзна леко усмивка, а преди да се усетя с плавни крачки тръгнах към мъжа и коня му.
- Нещо против да го погаля? - попитах малко нахално, а след това се усмихнах.

????
Гост

Писане by Stefán Jacobs on Нед Окт 03, 2010 10:39 pm

Усетих някакво присъствие. Едвали бяха от онези грозни мърши които останалите наричаха човеко-гарвани. Погледнах през една малка проуха и видях някакво момиче. Въпреки това ми се искаше да пояздя. Освободих Дейв и се насочин навън. Излязох, а коня ми вървеше бавно след мен. Изведнъж чук някакъв глас.
- Нещо против да го погаля? - Обърнах се и видях, че същото това момиче се приближава до мен и се усмихва.
- Не няма проблем. Той е голям глезльо и обича да го галят. - Казах й шегувуто след което се усмихнах. Не й личеше много да е притеснена. А повечето момичета които уж обичат конете често се страхуваха дори да ги доближат. Дейв естествено като истински чистокръвен мързеливец веднага свикна с топлата й ръка. - Аз съм Стефа'н... Стефа'н Джейкъбс приятно ми е. - Подадох ръка за здрависване. - Как се казваш? Изглеждаш ми позната, но нещо не се сещам коя точно си съжалявам. - Попринцип нямах добра памет особенно що се отнадя до имена. Когато видя някой обикновенно запомням лицето му а не името... Това май беше един от малките ми недостатъци...
Stefán Jacobs
Земен елемент
Земен елемент

Брой мнения : 170

http://www.vampirefreaks.com/xXxRaWrDennisxXx

Писане by ???? on Сря Дек 15, 2010 8:56 am

Реших да посетя конюшните и да се погрижа за Далия. Не бях идвала при нея отдавна и сега нямах търпение да я видя. Отидох до нея и тя изцвили. Погалих я и взех четката. След това и дадох вода и накрая и сложих юздите и седлото. поведох я навън, като се спрях и за последно се огледам, за да се уверя, че не забравям нещо. Не, всичко си беше на мястото. Изведох кобилата си извън конюшните и едно движение се качих. Без да опъвам юздите, тя тръгна. Първоначално леко, а после премина в галоп. Спрях я и реших да я накарам да направим още едно кръгче, но видях Елене да идва насам. Помахах и и зачаках да се приближи. Слязох на земята и се усмихнах на приятелката си...

????
Гост

Писане by Елена Джонсън on Сря Дек 15, 2010 9:47 am

След като пих от кръвта на Деймън преди да успее да ме спре аз избягах уплашена от себе си,защото имах чувството,че няма да мога да спра,но щом успях напуснах тичешком стаята му,в която смятах да се върна,но едва когато се успокоя достатъчно и се убедя,че раната му е зарастнала.
Успокойх се тичайки без посока,но незнайно как се оказах до конюшните от които излизаше Мегън,която очевидно искаше да поязди,нокагото ме видя слезе и ми помаха.Ако имаше някои с когото исках да споделя всичко,което ми се случи напоследък то това бе тя!И нямах търпение да и кажа всичко за промяната,за Деймън,за всичко което ми се случи.Вече бях до нея ...
-Здравей,слънце!Какво правиш?-поздравих я и забелязах онзи поглед които имаше и Деймън когато видя,че съм завършила промяната.
Елена Джонсън
Преподавател по Социология

Брой мнения : 169

http://www.facebook.com/antoniq.stoqnova

Писане by Джейкъб Слайдър on Чет Дек 16, 2010 5:09 am

Разхождах се да си взема въздух от случилото се.То беше като изригваща атомна бомба в мен,която пръскаше в мен отровния си газ и ме караше да страдам.Стефани...Само тя ми беше в главата.Изведнъж осъзнах,че съм пред конюшните....И видях так....Преподавателката по Митология и кой ли още....Мегън...Това беше за мен като гръм от ясно небе..Нещо ме разтърси и аз леко се отдръпнах назад,но както и по филмите настъпих една клечка и се чу пукащ звук.Скрих се но беше късно...Вече бях видян от двете момичета..
Джейкъб Слайдър
The Red Ones
The Red Ones

Брой мнения : 669

http://darkmooncrystal.bulgarianforum.net/forum

Писане by ???? on Чет Дек 16, 2010 5:33 am

Замръзнах на място, когато видях запълнения полумесец на Елена.
- Ттти да не би....?!- успях да свържа няколко думи в изречение. Това бе скоростно преминаване през промяната. От трети курс и вече е завършен вампир. Гледах я невярващо, когато някъде до нас се чу счупване на клонка. Или човекът искаше да го забележим, или просто не бе внимавал с прикритието си. Съсредоточих поглед и накрая видях...Джейк? Какво правеше тук?
- Джейк?- попитах, за да се уверя, че е той, като същевременно чаках Елена да ми отговори как така е преминала през промяната сега...

????
Гост

Писане by Елена Джонсън on Чет Дек 16, 2010 5:48 am

Чу се изпукване и аз погледнах зад гърба си и видях момче,което тя нарече Джейк ... името му ми беше познато,но не знаех от къде,когато се сетих,че така се казва приятелят на Мег.Докато гледах към Джейк прошепнах на Мегън:
-Мегън,азз ... не знам как да го кажа ... - сълзите напираха в очите ми,но ги преглътнах и продължих.
-Виж аз ... не знам как се случи ... преминах промяната,имам гадже,не знам къде е сестра ми,ъм ... и имам нужда от приятел ... -казах това и Джейк вече беше се приближил до нас.
-Здравей-поздравих го и забелязах в него поглед които не очаквах.
Елена Джонсън

Писане by Джейкъб Слайдър on Чет Дек 16, 2010 5:55 am

-Здрасти.......-казах притеснително аз и се усмихнах.Отидох до Мегън и я целунах по бузата.
-Аз съм Джейкъб Слайдър...Вие сте?
Попитах като погледнах към момичето пред мен.
-Теб Мегън те познавам...Няма как да не те....
Засмяхме се и всее още очаквах отговор.
Джейкъб Слайдър
The Red Ones
The Red Ones

Писане by ???? on Чет Дек 16, 2010 6:06 am

- Елена...доста неща са се случили. Може да поговорим ако искаш...ще направя всичко по силите си да ти помогна.- казах това преди Джейк да дойде.
- Хай!- усмихнах му се. Но той явно не помеше Елена, макар да се бяха запознали на реката. Пардон...бяхме. Тогава я видях за пръв път и аз. ^тях да я остави да се представи сама. Знаех колко е гадно, когато някой говори вместо теб...

????
Гост

Писане by Елена Джонсън on Чет Дек 16, 2010 6:23 am

-Аз ... аз съм Елена Найтингеил приятно ми е -подадох си ръката,а той се притесни и тогава прочетох неволно мислите на Джейк и разбрах нещо,което ме шокира още повече.Трябваше да отида при преподавателя по Социология на вампирите,защото имали да ми съобщават нещо.О-о-о Никс аз знаех само за това,че съм завършила промяната,но откъде и преподавателите знаеха?Няхах ни най-малка представа.Докато чаках момчето да каже нещо аз се обърнах към Мегън.
-Виж Мег .. ако искаш може да се видим по-късно в стаята ми,когато за моя изненада Джейк се обърна към мен и ми каза мислите си,които вече знаех.
Елена Джонсън

Писане by Джейкъб Слайдър on Чет Дек 16, 2010 6:31 am

-Оу...Ако ви преча ще си отида.....-казах аз и целунах за довиждане Мег и кимнах на Елена.Запътих се на излизане от конюшните.Тя бе прочела мислите ми.Ужасно беше.Зад ъгъла ме чакаше много изненадващо нещо и паднах веднага на земята.Мегън и Елена ме видяха и тогава....
Джейкъб Слайдър
The Red Ones
The Red Ones

Писане by Елена Джонсън on Чет Дек 16, 2010 6:43 am

Джей се оттегли,но от бързане на ъгъла падна и ние с Мегън веднага се затичахме към него.Стигнах първа.
-Джейк добре ли си?-попитах загрижено и Мегън се озова до мен само след секунда задъхана .... погледнах към нея и се разбрахме само с един поглед.Вдигнахме Джейк и аз се обърнах към Мегън.
-Аз ще се поразходя и по-късно ще се видим ... ела в стаята ми,но първо се погрижи за този сладур тук намигнах и и се усмихнах след което се обърнах към Джейк:-А ти бъди по-внимателен все пак не искаме да пострадаш.
Елена Джонсън

Писане by ???? on Чет Дек 16, 2010 6:55 am

Елена явно имаше работа или...нещо важно бе станало, но преди да попитам каквото и да е видях Джейк да пада. С Лени се разбрахме само с поглед какво да направим- щях да я оставя да...направи, каквото щеше да прави, а аз щях да проверя как е приятелят ми. И двете с Ели се затичахме, но тя стигна първа. Предимствата да си завършил промяната. След секунда и аз бях там и помогнах да вдигнем момчето. Облегнахме го на стената, като аз проверих дали диша. Ами...дишаше. Значи всичко бе наред. След минута дойде в съзнание.
- Какво стана? Как се чувстваш?- попитах го, но преди да ми отговори, помахах на Елена.
- Добре, ще се видим после.- погледнах към нея набързо, когато момчето пред мен ми отговори...

????
Гост

Писане by Джейкъб Слайдър on Чет Дек 16, 2010 7:03 am

-Пази се!-викнах аз и изтрелях еди електрически заряд в момента в който в сенките се изтреля огнен заряд.Двата заряда се зблъскаха и образуваха експлозия.След това чух писък и някъкъв шепот в главата си.
-"Убийй!Убиййй!Убийй!"
Веднага се сетих за какво става въпрос...Кралицата на сърцето ми ме чакаше.
-Да любов моя!
Използвах телекинезата и отблъснах Мегън.Тя падна бавно по гръб.От сенките излезе женска фигура и използва огън за да унищожи МЕг.Изведнъж се осъзнах и излязох пред огненото кълбо.Ударих се и паднах опърлен и тогава....
Джейкъб Слайдър
The Red Ones
The Red Ones

Писане by ???? on Чет Дек 16, 2010 7:26 am

Паднах на земата и се загледах в сенките. Там имаше силует, който очевидно се опитваше да ме премахне от лицето на земята. Приличаше на женска фигура, а Джейк се подчинаваше и и вя
рваше безрезервно. Нещо се стичаше по ръката ми и с някаква малка част от мозъка си осъзнах, че е кръв. Бях се порязала, но сега не бе момента да обръщам внимание на това. В следващия миг женската фигура, предполагах бившата на гаджето ми, изстреля огнена топка към мен. Не се отдръпнах, защото това нямаше как да ме нарани, тъй като контролирах огъня, но Джейк не се бе сетил за това. Скочи пред кълбото и се приземи на земята с тежки наранявания и в безсъзнание. Бях бясна. Едно бе да напада мен, друго да напада и наранява един толкова скъп за мен човек. Изправих се и предишният гняв надделя над разсъдъка ми. Само че този път аз исках така да стане.
- Искаш да си играеш с огъня? Добре. Но играта е за двама.- формирах абсолютно същото кълбо с ръце, като за миг го задържах, за да го види, след което го направих по-голямо и я замерих се него. Както и очаквах, тя избегна удара, но това не беше краят.
- Вятър!- изкрещях и сверата се върна към нея. Рикушира в тялото и и мисля, че тя падна. Погрижих се да си остане на мястото, като обвих китките и глезените и с лиани, здраво придържащи я към земята. ^тях да продължа или да се бия с нея, или да я разпитвам, но сега имах по- неотложна задача. Върнах се тичешком при Джейк и седнах на земята до него. Китката ми все още кървеше и се надявах поне миризмата за кръв да го пробуди. В 5 курс се появяваше жаждата, знаех го от личен опит.
- Събуди се...- прегърнах го през раменете и го сложих в скута си, като милвах лицето му. Стараех се, полагах максимални усилия да не издавам паническия страх за живота му в гласа си, но усилията ми бяха напразни. Треперех, а гласът ми пресипваше жестоко.
- Моля те...- прошепнах последното и махнах кичур коса от лицето му...

????
Гост

Писане by Джейкъб Слайдър on Чет Дек 16, 2010 7:36 am

Бях на някое приказно място.Гледах всичко отгоре.Битките и Мегън.Стефани и Мегън.Не исках да се връщам там.В един миг се видя огнена заря и Стеф се беше освободила.Отблъсна с една ръка Мегън с другата ме целуна и нещо ме дръпна надолу.Станах и погледнах ту Мегън ту Стефани.Бях посредата и трябваше да избера...Сега или никога....Нещо като дим закри спомените ми с Мегън.Обърнах се към Стефани и я целунах истински.Чух нечие тяло да се згрумулясва на земята,но не знаех чие е.
Джейкъб Слайдър
The Red Ones
The Red Ones

Писане by Елена Джонсън on Чет Дек 16, 2010 7:49 am

Чуха се странни звуци обърнах се и видях какво се случва имаше битка Мегън падна,Джейк също,а аз като последната глупачка стоях и гледах безучастно и в този момент си спомних моето видение ... ето това е било...
Затичах се към Мегън и Джейк и незнайно как долових нечии чужди мисли някои нашепваше на Джейк да остане с нея,а Мегън беше на земята коленичила до Джейк и ридаеше като го молеше да се събуди.Със светкавична бързина се оказах до Джейк и Мегън и проверих пулса му ... дишаше.Обърнах се към Мегън:
-Махни се от тук Маги веднага!Аз ще се погрижа изчезвай!-казах и го крещейки и чак тогава тя забеляза,че съм до нея.
-Спокойно той е добре ще се оправи!Всичко ще бъде наред.-тогава от сенките излезе някакъв призрак или нещо такова и тогава разбрах всичко защото поллучих видение,което ме върна назад в миналото иразбрах,че това е бившата приятелка на Джейк,която очевидно искаше да си го върне,но аз нямах намерение да позволя това още по-малко,когато знаех,че е приятел на Маги.
Елена Джонсън

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 1 от 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото