Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-

▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
▶Какво ново?
Latest topics
▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com

Виктория Гранде

Предишната тема Следващата тема Go down

Виктория Гранде

Писане by alison D. on Съб Авг 03, 2013 9:13 am

.
alison D.

Брой мнения : 128

http://immortal-instrument.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Re: Виктория Гранде

Писане by Victoria.Grande on Съб Авг 03, 2013 9:28 am

Име:Виктория Гранде
Години:16
Външен вид:Висока около 1.62,с големи кафеви на цвят очи,сивкаво-кафеви вежди не много големи придаващи леко формата на обърната дъгичка,червеникаво-кестенява коса дълга с около една педя над кръста и къдрава в краищата,чип(но не прекалено) нос и тръпчинки.Цвета на кожата е с леко бронзов оттенък.Обича да носи дрехи в светли и меки тонове,дънки и къси панталонки.
Характер:Има позитивно мислене,най-често в добро настроение.Лесно се разстройва,обича да общува с хора,но често й се случва да иска да остане на спокойствие.Не е затворена,мила е,държи се любезно с всички,но лесно може да се ядоса и обиди.Обича да прегръща всеки,когото намери за приятен и й допадне.Обожава така както красиви и нежни неща-така и загадъчни и потайни.Много е любопитна,но има търпение.Леко е глуповата и има необичаен характер,защото има моменти,когато е в добро настроение,а в следващия момент е намусена.
История:Тя прозлиза от италиянски род но,когато баба й родила майка й се преместили да живеят в друга държава.Виктория имала приятели,но не били от многото.Когато станала на 11 години майка й отишла да работи в Италия и тя останала да живее само с баща си.След 2 години той починал и й се наложило да се грижи сама за себе си и котката си,която била получила за Коледа,когато била на 5 годинки.Майка й й пращала около 60 евро на 2 седмици и чак след около половин година след като баща й починал разбрала,че има дарбата да вижда аурата на хората и да усеща вибрациите от тях.Като станала на 16 години разбрала за училището-Домът на мрака и отишла там.
Дарба:вижда аурата заедно с това усеща и вибрациите идващи от тях.
Ментор:William Herondale
Талисман:розова,тънка гривничка
Victoria.Grande

Брой мнения : 38

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото