Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-

▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
▶Какво ново?
Latest topics
▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com

Deinian Black

Предишната тема Следващата тема Go down

Deinian Black

Писане by Deinian Black on Съб Авг 03, 2013 6:27 am

Име : Дейниан Блек
Години: 19
Външен вид: Ми , кво да кажа ? Дейниан е високо момче с красиво изразени остри черти на лицето и черни като дъното на най- черната катранена яма очи. Или като сложи лещи стават сини като океана или нещо лигаво и момичешки звучащо от тоя род. Та , висок е някъде около 185 сантиметра с неуточнени на цвят очи, но иначе са доста големи и съсипани от лещите дето сменя през два - три дена. Ама иначе оригиналният цвят е кристално лилав, като косата му. Ами както вече казах , косата му е кристално лилава и не мисля, че е нужно да се повтарям. Не обръща много внимание на външният си вид. Оправя си прическата с прости заклинания , които всяко мунди , мислещо себе си за магьосник от приказките, може да направи с малко повече усилия. Харесва му да носи дрехи дето не му отнемат много време да ги облече и общо взето почти винаги косата му е била в безпорядък, поне докато не научи едно просто заклинание от един древен маг. Има пиърсинг от бяло злато на езика и когато се оплези пиърсингът придава някак си металически изражение на него и това го прави наистина сладък. Дейниан няма много дрехи ,бщо взето си ги прави с магия и не излиза на пазар.
Характер: Ами той е добро момче, наистина. Не вреди на никому за нищо, но обича понякога да си прави някои невинни номера. може би проблемът му е , че не слуша учителите и ги вбесява когато си поиска, (а това е доста често) и дори си прави " невинни шегички" с момичетата , които му допадат. Обаче , когато се вбеси може да стане заплаха от четвърто ниво за човечеството. И когато се ядоса става наистина страшен и нетърпим. Можела е го успокоява единствено майка му , но за нещастие тя умира няколко години след... (подробности в историята) . Той слуша предимно депресиращи песни , и "тежка музика" , а когато е сред хора се чувства не на мястото си или сам , не е много контактен , като връстниците си и именно за това му е трудно да си намери приятели. Но може да се държи и добре, стига някой да успее да пропука тънката черупка, под която се е скрил.
История: Дейниан е бил роден в Италия през 1993г. Всичко върви добре докато не навършва 9 години. Тогава майка му умира от рядка нелечима болест , създадена чрез проклятие от велик демон. Когато тя издъхва всичко става като ад за живота му. Баща му започва да се държи ужасно с него, малтретира го, бие го ,а година по-късно , бащата на Дейниан заплашва да погуби живота му със сребърно острие. И това е моментът в който Дейни разбира , че е червен вампир , изключително развит за възрастта си и трябва да умре. Точно когато баща му се приготвя да прободе със сребърна кама сърцето му , един стар маг ги спира и отвежда Дейниан в домът си. Там той започва да се грижи за него. Той приготвя специална гривна от магически артефакти на Дейниан , която га пази от слънчева светлина , за да може да води почти нормален живот сред връстниците си и да не се тревожи за това. Преди около седмица магьосникът праща Дейниан в училището“ Дом на мрака“ .
Талисман : семейният му пръстен.
Deinian Black

Брой мнения : 46

http://themortal-instrument.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото