Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-

▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
▶Какво ново?
Latest topics
▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com

Улиам Херондеил

Предишната тема Следващата тема Go down

Улиам Херондеил

Писане by William Herondale on Съб Юли 06, 2013 5:05 am

Име: Улилиям Херондеил
Години : 20
Външен вид : хм доста интересно , както всичко в него. Уил има особено мистериозно излъчване. Той е доста красив и синпатичен като цяло. Всок е точно 1,88 и е доста секси наистина. Косата му е черна на цвят и късичка , но той е доста миловиден, а чертите на лицето му са силно изразени с ясно учертани скули. А очите му - толкова прекрасни и сини , толкова големи и дълбоки и красиви. Харесва да носи офизиални костюми и обича да се маскира. Той обикновенно е с черни дрехи . Гардеробът му е доста голям. Има толкова много разнообразни дрехи , костюми от различни епохи , доста ризи , тениски , суичъри , дънки , панталони . Даже от толкова много дрехи на него му е чудно , че не е отворил магазин. От толкова дрехи , но предимно облича някоя бяла риза и прилепнали панталони , но ако е нужно да се наконти за някое момиче , ще го направи с огромно удоволствие.
Характер: Уил е добро момче наистина. Той обича поемите и литературата , а също така и свири на цигулка. Той така добре умее да свири на цигулка знае толкова много великолепни песни и наистина е добър в това. Харесва наистина много да се бие и особено да мята ножове. Той си е доста мил , но когато заговори за семейството си става наистина тъжен и даже това е причина да почне да се репчи на някого. Той понякога може да е малко груб , но през повечето време е доста мил и чаровен. Уил харесва да е самотен , някъде в гората , за да свири на цигулка. Той обикновенно страни от хората , но когато е в компания не се цепи. Понякога се държи грубо и невъзпитано , но иначе е прекалено голям чаровник и общо взето всичко му се прощава.
история : Когато става на 5 ,той намира в чекмеджето на баща си една кутийка с ключ в нея за тайното скивалище на демоните. След като намира къде точно е това тайно скривалище отива там и го отваря. Това е мигът ,в който Уил разбира ,че е направил огромна грешка . Намира там един демон , който го напада . Той е прекалено малък , за да му отвърне , и тогава идва по- голямата му сестра . Тя се пробва да утищожи демона , но за нещастие той я поваля на земята и проклева Уил.
Вечерта , когато Уил и сестра му се връщат в домът си всичко върви както си е биро до сега. Но на сутринта семейството на Уил намира сестра му мъртва в леглото й. Уплашен , Уил избягва от домът си. и отива другаде. Няколко години по- късно разбира , че проклятието на демона е ''Фалшива история " и решава да започне нов живот , откривайки , че е демон , той отива в домът на мрака по молба на негов приятел.
дарба : левитация , вода , огън , въздух , земя , хипноза.
талисман : семейният му пръстен
William Herondale

Брой мнения : 47

http://the-new-world.new-forum.net/

Върнете се в началото Go down

Re: Улиам Херондеил

Писане by -Valeria on Съб Юли 06, 2013 6:34 am

Добре дошъл Smile

[Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image]
“Plase tell me the true. Were we are? Can we be again two in one?”

-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Re: Улиам Херондеил

Писане by William Herondale on Пет Ное 15, 2013 7:42 am

мерси със закъснение
William Herondale

Брой мнения : 47