Ако Ви е харесал Здрачa, Добре Дошли в Мрака!
Добре дошли в първия и оригинален РПГ форум по поредицата "Домът на Мрака" (Училище за Вампири) на П.С. Каст и Кристин Каст.
За да продължите натиснете Вход или Регистрация. След като се регистрирате,
прочетете правилата, направете си герой и се забавлявайте!
Копирането от форума ни е абсолютно забранено, ако имате някакви идеи се обърнете към екипа на форума, за да бъдат обсъдени.
Приятно прекарване в Дома на Мрака! :]
▶Добре дошли!
в Тулса

Добра среща ,деца мой! Вие сте били избрани и сега е време да срещнете съдбата си.Съжалявам , но трябва да ви кажа, че сме пред война и е време да изберете на чия страна сте.Аз ви подкрепям и съм с вас.Така ,че изберете мястото си , името си и започнете своето приключение.Аз ви пожелавам най - доброто във вашето пътешествие. И помнете светлината не винаги означава добро,както и тъмнината не винаги значи лошо.Стой до мен детето ми или избери тъмнината.Знай аз никога няма да те напусна..но това е твой избор -Никс!-

▶Вие сте влезнали
като
Вход

Забравих си паролата!

▶Екипа
Valeria
administrator
Taurus.
administrator
▶Какво ново?
Latest topics
▶Top posters
Гласувайте за форума
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Bulgarian TOP
Гласувай за мен в BGTop100.com

Room of Tomy and Kris

Предишната тема Следващата тема Go down

Room of Tomy and Kris

Писане by -Valeria on Пет Яну 20, 2012 8:58 am

В стаята имаше две еднакви легла едно за Крис и едно за Томас.

“Plase tell me the true. Were we are? Can we be again two in one?”

-Valeria
Админ
Админ

Брой мнения : 2174

http://thenightschool.vampire-legend.com

Върнете се в началото Go down

Re: Room of Tomy and Kris

Писане by Катрин Гилбърт <3 on Съб Юни 23, 2012 4:19 am

Ето това вече беше Крис ,който познавах и в които се бях влюбила. Това беше моето момче, а не онзи дръвник, който се показваше преди около десетина минути. Усмихвайки му се кимнаах и тръгнахме към стаята му, онази стая която никога нямаше да забравя. Първият ми път, в тази стая за пръв път бях сигорна,че найстина съм влюбена в някой и го обичам. Минахме през учителската стая и отворих хладилника имаше една бутилка водка, незнаех на кой е ,но реших че няма нищо против да я вземем на заем, взехме бутилката и се запътихме към общежитието в което се намираше стаята на Крис, минавайки по коридора и качвайки се по стълбите, не след дълго бяхме пред вратат, му беше толкова тихо явно найстина всички бяха на бала и по добре, поне този път нямаше да има сцени като първия. Влезнахме вътре и още от вратата сабух така неудобните токчета, който бях убула, та найстина си бяха доста неудобни, от както бях с Крис бях свикнала да си нося най нормални ниски обувки, и явно краката ми бяха забравили какво е да са на токчета.
- Ох така е по -добре - казах му след като ги бях сабула и обръщайки се към него, отново бях станала значително по - ниска от него, но ми харесваше така се чувствах малка но защитена от всичко.
- Вече по - добре ли се чувстваш? - попитах го аз сядайки на леглото му облягайки се на стената и гледайки го в прекрасните му очи
Катрин Гилбърт <3

Брой мнения : 8

Писане by Кристиан Озера on Съб Юни 23, 2012 4:40 am

Седнах на леглото и я огледах.Май не и беше много удобно на тези токчета...,но и на кой би му било удобно с такива неща...те бяха идеални да осакатиш някой мъж,но не и за ходене.
- Ох не...ако дойдеш тук... - потупах леглото,след което и смигнах. - Ще се почувствам добре...много по-добре.
Да..бях си пълен извратеняк,но на кой му пукаше?Катрин ме харесваше така,харесваше секса с мен който правехме доста често и...си бяхме ние.Имахме си и детенце което много обичахме и бяхме секси млади родителите.
- Но любов моя..не ти ли е топло с всичките тези дрехи..на мен определено ми е много топло... - направих знак с ръка сякаш си вея,но всъщност не си умирах то жега или нещо такова.Исках обаче Катрин сега...

What I like in this job is the fact that it’s always different,

and each time it’s a new adventure, with a new crew and a new director and a new way of working.
Кристиан Озера
Moderators
Moderators

Брой мнения : 135

Писане by Катрин Гилбърт <3 on Съб Юни 23, 2012 5:01 am

Погледнах го повдигайки едната си вежда и станах от леглото, заставайки права пред него.
- О да не можеш да си представиш ,колко ми е топло скъпи - казах му аз започвайки леко да развързвам панделката на роклята си, а след като го направих , извих едната си ръчичка за да разкопчая , ципа и до толкова че да може да бъде достатъчно широка, че да падне самостоятелно на земята , и така и стана, повдигнах бавно едното си кръче и тръгнах напред към Крис, не че бе толкова далече,но важното бе да правя малки крачки до целта си, от там роклята бе паднала на мястото където до преди секунда бяха краката ми, а аз разкопчах сутиена си, да не бе толкова трудно беше от тези новите модерните със закопчалка отпред, и така докато стигнах до Крис вече почти бях останала без дрехи, ако можех така да кажа. Седнах в скута му усмихвайки му се и добавяйки
- Хъм нали ти бе много топло ? - попитах го аз слагайки едната си ръка зад вратът му
Катрин Гилбърт <3

Писане by Кристиан Озера on Съб Юни 23, 2012 7:27 am

Подсмихнах се и притиснах Кат към мен.Почнах да я целувам по вратът като спуснах нежно едната си ръка по гърбът и.От устата ми излезна звук който приличаше на тихо ръмжене.Харесвах я...обичах я..исках я.
Завъртях се,а тя се озова под мен.Кат се изкикоти,а аз свалих сакото и после ризата си.Разкопчах колата и изхлузих панталоните от себе си.Без този костюм се чувствах много по-добре...жив.С костюма бях като в капан.
Свалих гащичките на Кат и разтворих краката и.Усмихнах се.Целунах вътрешната част на едното и бедро,а после на другото.И накрая я целунах на най-съкровеното и местенце.Тя изстена,а моето приятелче започна да се уголемява.Харесваха ми звуците излизащи от устата на Катрин.Те влудяваха и мен.

and each time it’s a new adventure, with a new crew and a new director and a new way of working.
Кристиан Озера
Moderators
Moderators

Писане by Катрин Гилбърт <3 on Съб Юни 23, 2012 7:39 am

- Обичам те -изтенах аз , той найстина ме караше да се чувствам прекрасно, допира му ласките му. Обичах го , влуддяваше ме , от устните ми се откъсваха нови и нови накъсани, но някак сладко звучащо стенания, което си беше нормално за всичко, което ми причиняваше той, за всичко толкова сладко и мило , за всичко ,което бе той. Не можех да намеря нещо толкова сладко и опияняващо, че да го сравня с него, нямаше какво ,нямаше такова нещо с което можех да сравня Крис, той бе уникален и единствен, вплетох ръцете си между косите му, а след това леко го придърпах нагоре към себе си, целувайки го нежно, но и с толкова страст каквато винаги ме бе карал да изпивам. Езичето ми проникна през меките му ,червени устни и се заигра с неговото, толкова сладко и ненаситно...
Катрин Гилбърт <3

Писане by Кристиан Озера on Нед Юни 24, 2012 7:19 am

Устните ми отново срещнаха нейните когато тя ме придърпа към себе се.Плъзгах ръце по тялото и.Така красивото и нежно и крехко тяло.Плъзнах се по тялото и като го обсипвах с целувки,а после пак се върнах нагоре и долепих устни до нейните.
Извадих члена си с една ръка и проникнах в нея.Тя извика,а аз почнах да се движа.Първо бавно,а после силно.Засилвах с всеки тласък на тялото си,а Кат обви ръце около вратът ми.От устните и излизаха стонове и викове,а от моята уста задоволително ръмжене.Харесваше ми всичко това...не мисля,че можех да издържа дълго време без секса с Катрин.
- Ооо - изстенах.Тя ни завъртя и аз се озовах отдолу.Определено предпочитах да съм отгоре,но...щом е рекла Кат така да е..нямаше да споя с дъщерята на директорката...Кат почна да се движи леко,а аз я гледах ухилен като идиот.

Кристиан Озера
Moderators
Moderators

Писане by Катрин Гилбърт <3 on Нед Юни 24, 2012 7:32 am

Стисна още по-силно раменете му и прехапа устните си от това парливо удоволствие. Сладко-горчивия привкус, който оставяше в устните й, беше нневерпятен...
Дишаше бързо и насечено, а той бе причината. Не можеше да си намери място, да хапе устните си неспирно беше болезнено, а неговите уста сякаш бяха най-приканващото нещо на земята... Улови ги в своите и тогава размени грубо позицията си с тази на Крис. Сега не тя, а той бе притиснат , не той, а тя движеше положението и нещо повече... Сега дали щеше да го остави ъв възбудата му или щеше да продължи мъчителното удоволствие? Много бавно се отдръпна от него и той излезе от сърцевината й, а след това рязко се притисна и той навлезе докрай, грубо и болезнено, бързо и свирепо. Стонът на насладата бе неминуемо последствие след тази игра, а щом притисна плътта си към неговата, зърната на гърдите им се заиграха някак възбудено, подражавайки на притежателите си.
- Искаш ли го по-бързо, Крис...? - някак задъхано запита, а погледът й - отнесен и далечен, се спря върху неговия. През цялото това време не спираше да се движи бавно и влудяващо...
Катрин Гилбърт <3

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото